kullanım şartları

biredip.com adresinde yer alan kişisel bloğumdaki içerikler bizzat tarafımdan veya izin verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirtilen Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılır.

 Yazılar

biredip.com edebiyat, sosyal medya, teknoloji, etkinlikler üzerine kişisel tecrübelerin, haberlerin ve içeriklerin bulunduğu bir blog sitesidir. İçeriğinde  yer alan yazıların bir kısmının ticari özelliği bulunabilir.

biredip.com’da yer alan içerikler önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirilebilir, güncellenebilir ve yayından kaldırılabilir. Bu durumlardan kaynaklı olumsuzluklardan biredip.com sorumlu tutulamaz.

biredip.com sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten biredip.com sorumlu değildir.

Görsel Materyaller

biredip.com‘da kullanılan fotoğraf ve görseller ticari amaç güdebilir. Görsel sahipleri ya da fotoğrafların hak sahiplerinin talep etmesi durumunda, biredip.com ilgili içeriğin değiştirileceğini ve gerekirse yayından kaldırılacağını taahhüt eder.

Dış Bağlantılar

biredip.com sitesi, sayfalarından farklı İnternet adreslerine bağlantı vermektedir. biredip.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen kendilerinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

 Yorum Yapma Hakkı

biredip.com’da yer alan içeriklere kullanıcıların yorum yapma hakkı bulunmaktadır.

biredip.com’da yer alan içeriklere yapılan yorumlardan site sahibi sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

İçeriklerde yer alan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda biredip.com bu yorumları silme, yayınlamama, kullanıcıya haber vermeksizin varsa üyeliğini sonlandırma ve ihbar etme hakkına sahiptir.

İçeriklerin Kullanılması

biredip.com tarafından yazılan yazıların ve biredip.com tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından sitede yer alan içeriklerin şartları yerine getirildiği takdirde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı serbesttir.

biredip.com’da yer alan içeriklerin bir kısmı ya da tamamı herhangi bir yerde izne tabii olacak şekilde ve kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir. Mevcut içerikler baştan izin verilse dahi bir kısmı ya da tamamı değiştirildiği takdirde herhangi bir yerde kesinlikle kullanılamaz.

biredip.com’dan içerik paylaşacak olursanız aşağıda yer alan şekliyle bağlantı vererek kaynak göstermeniz rica olunur.

Kullanım koşulları hakkında soru, görüş ve önerileriniz için bilgi @ biredip.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.