Mektup – Kırlangıç Mevsimi

You are currently viewing Mektup – Kırlangıç Mevsimi

Kırlangıç Mevsimi kategorisinde yirmiden fazla mektup bulacaksınız. Halil Akyüz Anadolu Lisesinin ikinci mezunları olan gençler için kaleme alınmış mektuplar bunlar. Sene 2014.

Neden bazı yılların mektuplarında özel kategori var da bazılarında yok diye merak ederseniz (etmiyorsunuz biliyorum ama benim bu soruya cevap veresim var 😊) söyleyeyim. Mektup sayısı 10’dan fazlaysa genelde özel bir kategori yaptım. Sayı daha az olunca bunları Hatıra Defterlerinden Kalan kategorisinin içine aldım.

Bazı yıllar öğrenciler hatıra defterlerine yazı yazdırmaya daha meraklı oluyorlardı sanırım. Bilen bilir, bu yazıların hepsini özenle yazdım. Gençlerin hatıra yazısı istemedikleri -ya da çok az istedikleri- yıllarda kendimi bir garip hissederdim. Öylesine bir iştah vardı bende bu yazıları yazmak için.

Kırlangıç Mevsimi yazıları, üç farklı sınıfın öğrencileri için kaleme alındı. Yanlış hatırlamıyorsam bu yazılar da kuşe kağıtlara basılmış bir yıllığın içinde hapsoldu. Hatırlayan, okuyan kaldı mı acaba? İyimser değilim.

Karamsar olmaya da gerek yok bence. Mektuplar burada sizi bekliyor. Okuyun, okutun, yorumlayın. İsterseniz altına bir cevap bile yazabilirsiniz.

Beni bilgilendir
Bildirim seçiniz
guest

0 Yorum
Satır içi geri bildirim
Tüm yorumları gör